Замовити дзвінок
замовити дзвінок

ПРАЦЮЄМО з 10:00 до 18:00


Київ


РОБОТА ЗА КОРДОНОМ


НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА В ДАНІЇ

КОМПАНІЯ Globus W&T запрошує всіх бажаючих до участі в новій унікальній програмі "НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ + ПРАКТИКА В ДАНІЇ"


Навчально-виробнича практика в галузі сільського господарства ДаніїВимоги до кандидатів:Суми окладів та оплати:
Тривалість практики: 12 місяців

Тривалість робочого тижня: 37 годин на тиждень (≈160 годин на місяць).

Відпустка і вихідні дні: Практикантам покладається 2.5 дні оплачуваної відпустки за кожний відпрацьований місяць виробничої практики. Практиканту надається, як мінімум, 1 вихідний день на тиждень або 2 вихідних дні після закінчення 2 тижнів
Вік 19-29 років (включно)

Володіння іноземноюмовою (англійська або датська) на рівні, не нижчому А2 за стандартом КЕТ (вище мінімального).

Студент (починаючи з 2-го курсу навчання) або випускник аграрного ВНЗ або технікуму: агрономічного, плодоовочівництва і виноградарства, ветеринарного, зоотехнічного, біолого-технологічного факультету. Володіти англійською мовою на розмовному рівні, знати С / Х термінологію, пов'язану з галуззю сільського господарства, в якій кандидат планує проходити виробничу практику

Мати практичний досвід роботи в тваринництві, овочівництві або садівництві.
Заробітня плата:
(1-6) місяці - 1430
(6-12) місяців - 1657
Ставки окладів дійсні при 37 годинному робочому тижні.

Програма складається з двох етапів:

Етап 1. НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ.

Навчання здійснює один з провідних закладів аграрної освіти України - Іллінецький державний аграрний коледж (Вінницька область), який має багаторічний досвід, кваліфікований викладацький склад і потужну матеріально-технічну базу.

Етап 2. НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА В ДАНІЇ.

ВИТРАТИ УЧАСНИКА ПРОГРАМИ ТА ПОРЯДОК ОПЛАТИ
(БЕЗ УРАХУВАННЯ ВАРТОСТІ ПРОЇЗДУ)

1
Міжнарожне посвідчення студента ISIC
(при вступі до коледжу)
100 грн.
2
Pre-test за стандартом КЕТ
(перед тестуванням)
250 грн.
3
Вартість кожного модуля навчання
(за одну сесію до початку навчання)
1500 грн.
4
Витрати на підготовку Аплікаційного пакета до візового центру
(в день подання документів до візового центру)
750 грн.
5
Збір Імміграційної Служби Данії за обробку заяви на отримання Residence Permit as intern
(карткою на сайті служби, перед поданням до візового центру)
2'400 датських крон
(екв. 320 євро*+10 євро банк.комісія)
6
Консульський збір посольства + послуги візового центру + кур'єрська доставка
(сплата у візовому центрі)
≈ 5'500 грн.
(залежить від курсу євро)
7
Членський внесок за участь у програмі
(після отримання візи перед від'їздом)
1 800 євро* **
(550 - контракт Ваш)


* - частину членського внеску, можна оплатити з 1ї та 2ї стипендії.
** - студент (починаючи з 2-го курсу навчання) або випускник аграрного ВНЗ або технікуму: агрономічного, плодоовочівництва і виноградарства, ветеринарного, зоотехнічного, біолого-технологічного факультету.Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!

+38 (074) 735-77-841

 

Робота за кордоном - Данія. Працевлаштування в Данії.

Робота в Данії – чудовий варіант працевлаштування за кордоном... Коли підшукується робота за кордоном, Данія чомусь згадується набагато рідше, ніж популярні Польща, Німеччина, Італія, Португалія тощо. Серед українців ця країна розглядається в якості місця для міграції досить рідко. Але ті, хто спробував, стверджують: робота в Данії – прекрасна можливість самореалізуватися, заробити грошей та влаштувати своє життя. Тут високий рівень життя (один з найвищих в ЄС!), достойні зарплати та нормальне ставлення до трудових мігрантів. До того ж, працевлаштування в Данії не настільки складне, як в тій же Німеччині – нестача трудових ресурсів призводить до постійної потреби в нових кадрах. Робота в Данії для українців доступна на будь-який смак – від неспеціалізованої до висококваліфікованої.

 

Робота в Данії для жінок

Зазвичай більшість трудових мігрантів з України – це чоловіки. Вони заробляють гроші, поки жінки виховують дітей та наглядають за хатою. Проте скандинавська країна пропонує безліч варіантів працевлаштування і для прекрасної статі - робота в Данії для жінок пропонується в дуже широкому асортименті. Якщо жінка має відповідну освіту та досвід роботи, вона може отримати роботу у Данії викладачем, менеджером, працівником банківської сфери, економістом, науковцем. Якщо ж такої кваліфікації немає, пропозицій теж вдосталь – працівниця закладів харчування, доглядач за хворими або старими людьми, сезонний робітник у сільському господарстві тощо. Можливе також працевлаштування в Данії із навчанням: спочатку вас навчать професії, а далі вже ви отримаєте своє робоче місце. Проте довіряйте лише серйозним посередникам, таким як Globus W&T, оскільки деякі компанії замість омріяної роботи відправляють жінок у секс-індустрію, вибратися звідки досить складно.

 

Робота в Данії для чоловіків

Безумовно, чоловікам теж вдасться реалізувати себе у цій північній країні. Вибір спеціальностей та вакансій ще ширший, ніж для жінок: програмісти, інженери, спеціалісти з електроніки та машинобудування, економісти та бізнес-консультанти, вчені, викладачі – лише маленька частина з того, яка робота в Данії для чоловіків пропонується. Навіть, якщо ви не опанували жодну з професій, вас радо візьмуть на роботу будівельником, вантажником, працевлаштують на сільськогосподарське виробництво або у фаст-фуд. Як і для жінок, можливе навчання перед тим, як приступити до виконання свої службових обов’язків. Отже, якщо вам потрібна високооплачувана робота, Данія – це саме та країна, куди варто поїхати на заробітки. А наша компанія допоможе вам швидко та легко знайти потрібну вакансію.

 

Як отримати роботу в Данії

Самостійний пошук гарної вакансії може розтягнутися на місяці, а в результаті не дати ніякого результату. Більше того, навіть якщо вам вдасться знайти відповідне місце, в останній момент все може зірватися – проблеми з візами, неправильно оформлені документи, відсутність взаєморозуміння із датською стороною можуть поставити хрест на вашій кар’єрі. Тому ми пропонуємо для пошуку роботи звертатися до професіоналів. Наша агенція вже не перший рік займається працевлаштуванням за кордоном, тому можете бути певні: робота в Данії для українців знайдеться дуже легко, якщо ви звернетеся до Globus W&T. Наші спеціалісти не тільки підшукають вам десятки вакансій на вибір, а й допоможуть на всіх етапах – від домовленостей із роботодавцем до оформлення візи та безпосередньо виїзду.

Якщо вам потрібна робота, Данія – це саме та країна, де все може вийти так, як ви запланували. Безмежні можливості, достойна оплата праці, чудові умови – все це ви отримаєте, якщо іммігруєте до цієї скандинавської країни. А разом з нашою допомогою робота за кордоном Данія тут не виключення, стане набагато простіше, ніж ви могли собі уявити.01. РОБОТА ЗА КОРДОНОМ
02. ОТРИМАТИ ВІЗУ
03. ВІДГУКИ
04. НОВИНИ
05. КОНТАКТИ
Компанія Globus W&T займається комплексною допомогою в питаннях працевлаштування за кордоном та допомогою в отриманні віз. Детальніше.

Адреса
: м.КиївSkype: globus_wt
Mail: globus.wat@gmail.com

Створення та просування сайту - Агентство інтернет-реклами TopSEO.

uCoz