ГОЛОВНА ✎ Додати новину
Новини


✪ У Польщі вирує грип


Кількість хворих зростає з кожним днем, тому дорожня аптечка, річ першої необхідності, особливо в зимовий період. 


✪ Чи можна в Польщі працювати на двох роботах? Так. Але при одній умові


Якщо громадянин України має візу категорії D 05 і працює наприклад 8 годин кондитером на фабриці, а має час і бажання ще собі підзаробити в інші фірмі після роботи –він має таке право, - каже представник прикордонної служби. 


✪ Карту побиту ДОПОМОЖЕ ВАМ ПРОДОВЖИТИ ВІЗУ ПРЯМО У ПОЛЬЩІ

Карту побиту можуть отримати резиденти країни, які, так чи інакше, приносять якусь користь самій державі. Резидент - це людина яка вже знаходиться в Польщі на підставі візи, наприклад, робоча віза.


✪ 4 міфу про міграцію за кордон


Навколо тими еміграції завжди циркулює безліч міфів різного ступеня правдоподібності. Деякі з них змушують нас відмовитися від ідеї переїзду в іншу країну, хоча реальних підстав під собою вони майже не мають. Про чотирьох найбільш безглуздих міфах ми і розповімо сьогодні.


✪ ВСЕ БІЛЬШЕ УКРАЇНЦІВ ХОЧУТЬ ПРОДОВЖИТИ СВОЄ ПЕРЕБУВАННЯ В ПОЛЬЩІ

Багато українців, що працюють в Польщі, замислюються над продовженням часу свого перебування в цій країні після закінчення терміну дії робочої візи.


✪ Що потрібно для оформлення робочої візи

Якщо ви вирішили поїхати працювати в Польщу, то перш за все вам потрібно оформити робочу візу. Така віза видається на основі запрошення, отриманого від роботодавця чи від воєводського управління. Про це запрошення ви повинні подбати заздалегідь і домовитись з воєводою чи працедавцем про те, щоб документ був надісланий вчасно. Таке запрошення виготовляється 3-5 робочих днів. В залежності від того, хто висилає запрошення і на яку роботу, вам можуть надати національну або ж короткострокову робочу шенген-візу.


✪ В ПОЛЬЩІ ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ ПОПИТ НА РОБОЧІ РУКИ З УКРАЇНИ

Швидкозростаюча польська економіка гостро потребує робочої сили. Самі поляки не можуть компенсувати дефіцит працівників, і роботодавці роблять ставку на іноземців.✪ Що і скільки дозволено провозити через польський кордон


Стояння в черзі, перевірка документів, огляд речей, стандартні запитання: куди, навіщо. Перетин кордону як правило утомливо і займає чимало часу. Для людей, вперше виїжджаючих за кордон цей процес ще і хвилюючий, вони переживають з приводу і без нього. Для того щоб захистити себе від неприємностей і переживань слід чітко знати, що можна, а що не можна ввозити в ту чи іншу державу.


✪ Документи на візу в Польщу. Шенгенська віза


Для отримання шенген-візи чи національної візи в Польщу, вам необхідно зареєструватись на подання документів на візу у Консульстві Польщі чи візовому центрі ППВА. Здійснивши реєстрацію, ви отримаєте конкретну дату та час, щоб з’явитись в дипломатичну установу Польщі  та подати необхідні документи для отримання візи. Візу в Польщу ви отримаєте тільки в тому випадку, якщо матимете повний перелік документів, що вимагаються Генеральним Консульством Польщі. Віднедавна цей перелік дещо змінився. У цій статті ми надаємо вам актуальну інформацію щодо консульських вимог до документації, необхідної для отримання шенген візи та, а також щодо правил її подання.


✪ Безвізовий режим з ЄС може принести українцям додаткові витрати


Єврокомісія має намір запровадити "Європейську електронну систему авторизації подорожей" (European Travel Information and Authorisation System, скорочено ETIAS), відповідно до якої мандрівники з третіх країн, що мають безвізовий режим з ЄС, будуть зобов'язані перед кожною своєю подорожжю реєструватись онлайн, а при в'їзді в Шенгенську зону платити приблизно 13-15 євро.