ГОЛОВНА ✎ Додати новину
Новини


✪ МЗС України рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації


Міністерство закордонних справ України глибоко занепокоєне збільшенням числа провокацій з боку російських силових структур стосовно громадян України.


✪ ЯКУ ВИГОДУ ОТРИМУЮТЬ УКРАЇНЦІ ВІД СКАСУВАННЯ ВІЗ З ЄВРОСОЮЗОМ


Немає такого жителя України, яка б не чекав того, що скоро в Європу можна буде їздити без віз. Представники влади щодня інформують нас про свою копітку роботу заради наближення цієї події. Так що ж українці отримають у разі скасування візового режиму з ЄС?


✪ Чому Робота в Польщі?


Багато українців замислюються про роботу в Польщі. Але як знайти вакансії і легально працевлаштуватися?


✪ Іпотека для іноземця в Польщі


Чи може іммігрант взяти кредит на покупку нерухомості в Польщі. На яких умовах можна оформити іпотеку.


✪ КУДИ ЗАНОСИТИ ГРОШІ: ПОПУЛЯРНІ СИСТЕМИ ПЕРЕКАЗІВ З ПОЛЬЩІ В УКРАЇНУ


Ситуація в Україні розвивається таким чином, що багато наших громадян змушені шукати засоби до існування для себе і своєї сім'ї за кордоном. Потік, що виїжджають на роботу в Польщу зростає щороку в середньому на 30%. На шляху до жаданої зарубіжної роботі українцям доводиться стикатися з труднощами, пов'язаними з пошуком хорошого місця і підготовкою документів для виїзду, в подоланні яких їм уже довгий час успішно допомагає компанія Work Garant.


✪ ВЛАДА ПОЛЬЩІ РОБИТЬ СВІЙ РИНОК ПРАЦІ ПРОЗОРИМ


Кожен, хто влаштовується на роботу, зацікавлений в тому, щоб продати свої час, сили і вміння якомога дорожче. Інтереси ж роботодавців лежать дещо в іншій площині. Їм необхідний працівник потрібної кваліфікації, який варто якомога менше. Врегулювати це конфлікт інтересів покликана держава шляхом встановлення правил поведінки на ринку праці.


✪ У Польщі запустять потяг до українського кордону

З 1 вересня 2016 року, після 13 років перерви, у Польщі відновлять залізничне сполучення між Перемишлем та Медикою.


✪ У Польщі вже до кінця року прогнозують мільйон вакансій для українців

У Польщі зростає попит на працівників, а безробіття суттєво скорочується, повідомляє immigrant.today 

Відповідно до звіту Головного статистичного управління Польщі у липні 2016 року рівень безробіття тут знизився на 0,2% (у порівнянні з червнем 2016 року) і склав всього 8,6%.✪ ТАМ, ДЕ ВОДЯТЬСЯ МІЛЬЙОНИ: Про новоспеченого багатія ПОЛЬЩІ


«У Польщі люди живуть краще, ніж у нас» - така думка побутує серед українців. Але питання в тому, наскільки краще? І як це перевірити? Так, ось, коли розмови про благополуччя населення в різних країнах стають занадто довгими і розважливими, на допомогу приходять факти. І так, факт: за минулий рік в Польщі з'явилося близько 20 тисяч мільйонерів - і джерело цієї інформації аж ніяк не жовта преса.


✪ Робота в Польщі: які зміни чекають на українців

У Польщі з 1 жовтня 2016 року вводять нові правила працевлаштування для іноземців, узгоджені з директивою ЄС щодо підвищення рівня безпеки та врегулювання кількості трудових мігрантів, прозорості їхнього працевлаштування і зменшення рівня безробіття серед громадян ЄС.