ГОЛОВНА ✎ Додати новину
Новини


✪ Поляки найбільше люблять чехів, найменше – арабів і ромів

До українців позитивно ставиться кожен четвертий поляк, а половина негативно сприймає росіян


✪ ПРОЦЕС ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ У ВІЗОВИЙ ЦЕНТР

Українці які бажають працювати, відпочивати, навчатися у Польщі повині отримати відповідну візу. Документи на отримання візи можна подавати до Консульства та Візового Центру. Сьогодні ми поговоримо, про "Візовий Центр" та які етапи подачі та підготовки документів.
 ✪ У Польщі пропонують дати українцям право на постійне проживання

У Польщі пропонують дати українцям право на постійне проживання.

Асоціація підприємців і роботодавців Польщі пропонує надати право на постійне проживання в країні одному мільйонові іммігрантів, у тому числі українцям.


✪ ПРОЦЕДУРА ПЕРЕТИНУ КОРДОНУ

Перетин державного кордону є можливий виключно в визначеному для цього місці, на прикордонному переході. Також в рамах малого прикордонного руху не можна перетинати кордону поза прикордонним пунктом.✪ Компанії в Польщі все охочіше наймають українців

Роботодавці часто нехтують легальним прийомом на роботу іноземців, а спрощена процедура видачі трудової візи деколи не виконується. Українці в Польщі працюють, де тільки можуть: на будівництві, на м'ясокомбінатах, збирають огірки чи фрукти на фермах і навіть в цирку. Громадян України, часто Пойманов на порушенні правил працевлаштування, депортують з польської території. Але вони стають дуже важливими для польської економіки. 


✪ Імміграція євреїв до Ізраїлю встановила дванадцятирічний рекорд

Найбільшими джерелами еміграції стали Франція, звідки приїхали 7,9 тисячі чоловік, і Україна (7000). З Росії до Ізраїлю в 2015 році репатріювалися 6,6 тисячі чоловік.


✪ В українських паспортах замінять російську мову на англійську

Президент України Петро Порошенко:

«Підтримую обурення громадян України стосовно дублювання в паспорті громадянина України друкованої інформації мовою держави, яка Верховною Радою України визнана такою, що здійснює агресію проти України», - йдеться у відповіді.


1-10 11-20 ... 61-70 71-80 81-88