НОВИНИ

Доля безвізового режиму вирішиться восениБезвізовий режим між Україною та Євросоюзом може бути схвалений в жовтні поточного року. Таку заяву зробив Комісар Європейського Союзу з питань Європейської політики сусідства та переговорів по розширенню Йоханесс Хан.

«Залишилося буквально декілька перешкод і тоді ми введемо безвізовий режим. Я думаю, що після подальших консультацій. Наприклад, ... була нарада з питань закордонних справ і я бачу рішучість щодо виконання справ і сподіваюся, що в жовтні все буде схвалено. Я не можу ще вас привітати, тому що ще рано, але бачу, що Україна виконала всі зобов'язання », - сказав Й.Хан.

За словами єврокомісара, Україна доклала достатньо зусиль, щоб бути винагородженою введенням безвізового режиму для власників біометричних паспортів.

Слід зазначити, що 7 липня Комітет Європарламенту із закордонних справ проголосував за те, щоб скасувати існуючі візові обмеження для громадян України. На 5 вересня заплановане засідання самого Європарламенту, в ході якого на суд європарламентарів буде представлена ​​доповідь з рекомендаціями щодо скасування віз. Спочатку його планувалося розглянути ще в травні, але через «Брексіта» він був відкладений до осені.


Globus W&T
Головна » Статті » Новини сайту
Всього коментарів: 0
avatar