НОВИНИ

Які фахівці потрібні в США?США - одна з найбажаніших країн для трудових мігрантів з усього світу. Але мало просто потрапити в країну. Щоб не вести в Америці Полуніщенское спосіб життя, потрібно як мінімум мати гарну освіту і добре знати мову. А краще, якщо це утворення буде відповідати одному з найбільш затребуваних в США напрямків. Якщо ви маєте намір переїхати в Штати на ПМЖ, краще заздалегідь подумати про те, де саме ви будете там працювати. Майте на увазі, що життя працівника «МакДональдса» в Америці і у нас мало чим відрізняється, тому не варто сподіватися на авось.

Щоб визначитися з роботою в США, слід з'ясувати, які професії сьогодні найбільш затребувані в цій країні.

Перше, що потрібно знати - економісти, юристи та медики, навіть з великим досвідом роботи на батьківщині, по приїзду в Америку все одно повинні переучуватися кілька років. Без цього на роботу їх просто ніхто не візьме. А навчання в США не просто платна, а ще й дуже дорога. Багато інші професії, хоча і не вимагають обов'язкового перенавчання, передбачають обов'язкову сертифікацію.

Відмінним показником того, які професії в США є найбільш затребуваними, є статистика оформлення не імміграційних робочих віз. В останні два роки найбільше її одержувачів ставилися до групи фахівців в сфері інформаційних технологій. З них половина - це програмісти, аналітики комп'ютерних систем і розробники софта. Найбільший попит на таких фахівців відзначений в штатах Каліфорнія, Техас, Теннессі і Пенсільванія.

Крім того активно іноземних фахівців залучають такі галузі:

- Фахівці наукоємних галузей (насамперед інженери високого рівня і вчені);

- Кваліфіковані робітники та інженери середньої ланки, лаборанти і технологи виробництва;

- Освіта (як не дивно, в даному випадку мова йде не про шкільних вчителів і університетських викладачів, а про провідних для різноманітних курсів та тренінгів);

- Фінансові послуги та страхування.

Що стосується зарплат, то тут тенденція приблизно та ж - найбільші доходи саме у «айтішників». Менеджери з управління комп'ютерними та інформаційними системами отримують більше за всіх - близько 135 тис. дол. в рік. Далі з великим відривом йдуть розробники комп'ютерного софта і додатків (100-102 тис. Дол.), Аналітики комп'ютерних систем (92-96 тис. Дол.), Фахівці в області комп'ютерних систем (бл. 90 тис. Дол.), Інженери електронщики (87 тис.)


Globus W&T
Головна » Статті » Новини сайту
Всього коментарів: 0