НОВИНИ

ЯКУ ВИГОДУ ОТРИМУЮТЬ УКРАЇНЦІ ВІД СКАСУВАННЯ ВІЗ З ЄВРОСОЮЗОМНемає такого жителя України, який не чекав того, що скоро в Європу можна буде їздити без віз. Представники влади щодня інформують нас про свою кропітку роботу заради наближення цієї події. Так що ж українці отримають у разі скасування візового режиму з ЄС?

У численних інтерв'ю з цього питання офіційні особи Європейського Союзу роз'яснюють, що тільки власники біометричних паспортів зможуть здійснювати короткочасні візити до Шенгенської зони без віз, тобто всі країни ЄС (за винятком Великобританії та Ірландії), а також в Норвегію, Швецію, Ісландію та Ліхтенштейн. Перебувати в цих країнах без візи українець зможе до 90 діб на 180-денний Період. Особливо наголошується, що скасування віз не дає права на роботу в Європі, тому це не торкнеться трудових мігрантів.

Варто звернути увагу на той факт, що для в'їзду в Європу в безвізовому режимі може виявитися недостатньо наявності одного лише біометричного паспорта. На кордоні можуть відмовити у в'їзді, якщо у вас відсутній, наприклад, зворотний квиток, або ви не можете пред'явити докази вашої платоспроможності (готівка з розрахунку 45 євро на день, кредитні картки, дорожні чеки, довідка про отримання стипендії і т.д. ). Можуть також знадобитися такі документи, як запрошення приймаючої сторони або ваучер на проживання в готелі, медична страховка.

Багато говориться про те, що в разі скасування віз українці заощадять 35 євро, які вони сьогодні віддають за їх оформлення. Разом з тим, дані надії можуть здійснитися в повному обсязі, так як восени 2016 року Німеччина і Франція планують виступити з ініціативою про створення в Європейському Союзі системи, яка онлайн видаватиме громадянам країн з безвізовим режимом дозволу на в'їзд за плату в 14 доларів США.

Таким чином, введення безвізового режиму спростить отримання дозволу на в'їзд до Європи туристам, вченим, студентам, діловим людям для знайомства з європейськими країнами, а також участі у всіляких заходах. Це дозволить значно розвантажити консульських працівників і зняти частину напруги навколо даного питання. Наприклад, польські консульства в 2015 році видали понад 900 тис. віз, а в 2016 очікується на 30%: більше. Така кількість бажаючих призводить до величезних черг, невдоволення людей, зародженню тіньового посередницького бізнесу. Безвізовий режим дозволить наполовину скоротити число людей, що звертаються за візою.

Однак, як бачимо, скасування віз не вирішить проблем великого числа наших громадян, які бажають виїхати в країни Європи для працевлаштування. Компанія GLOBUS W&T завжди готова надати Вам високоякісну допомогу у виборі вакансії для роботи в Польщі та оформленні всієї необхідних документів.


Globus W&T
Головна » Статті » Новини сайту
Всього коментарів: 0