НОВИНИ

КУДИ ЇДЕ ЦЕЙ АВТОБУС? ПОРАДИ УКРАЇНЦЯМ


Коли приїде ця маршрутка? Дуже часто таке питання виникало в українців на Батьківщині.  Але в Польщі усе абсолютно навпаки. Тут кожен житель чи то Варшави чи меншого міста завжди знає час приїзду автобуса чи трамваю. А запізнення водів караються  великими штрафами.

Тому більшість українців абсолютно не прагнуть працювати водіями у місцевих перевізників..

Варто знати, що запланувати маршрут можна без проблем за допомогою популярного інтернет додатку jakdojade.pl. Він діє у кожному місті.

Наприклад зараз ви в Варшаві. З вокзалу плануєте потрапити у свій новий дім.

Насамперед Ви  вписуєте зліва назву вулиці і номер будинку, де Ви зараз , а з правого боку адрес куди плануєте поїхати. За декілька секунд система оптимально вирахує ваш маршрут.

Крім цього на офіційній сторінці Управління міського транспорту (www.ztm.waw.pl)теж є чимало інформації про усі види транспорту та час курсування.

Слід зауважити, що тут міститься інформація не лише  про автобуси, трамваї, метро та електрички, але й описані  маршрути туристичні і поради,  як доїхати в Аеропорт.

Вичерпна інформація міститься і на кожній зупинці громадськоготранспорту, тому загубитися у великому місті практично неможливо.Globus W&T
Головна » Статті » Новини сайту
Всього коментарів: 0