НОВИНИ

Куди їхати топ-менеджерам і керівникам середньої ланки?Згідно з даними недавнього дослідження, проведеного компанією РБК, 40% керівників середньої і вищої ланки всерйоз розглядають можливість виїхати з Росії. Схожим чином справи йдуть і в Україні, де для подібних фахівців зараз дуже мало гідної роботи.

Зазвичай в дану категорію входять активні та цілеспрямовані чоловіки у віці близько 40 років, що знаходяться на піку своєї кар'єри і мають сім'ю і дітей. Остання обставина одночасно і стримує їх від переїзду і підштовхує до нього, оскільки існують як цілком очевидні ризики на новій батьківщині, так і бажання дати дітям більше можливостей в більш благополучній країні. У той же час лише деякі з них мають досить великим капіталом, щоб емігрувати за інвестиційними програмами. Більшість має лише кількома десятками тисяч доларів, яких ледве вистачить на переїзд і перші місяці адаптації. Таким чином, після приїзду в іншу країну вони змушені миттєво включатися в пошук нового місця роботи.

Отже, які ж держави найбільш зручні для еміграції для менеджерів середньої та вищої ланки з Росії і України?

1. Великобританія. Англомовна країна, що значною мірою знижує справи для більшості топ-менеджерів, які, як правило, досить непогано володіють англійською. І якщо знайдеться компанія, яка погодитися працевлаштувати іноземця на посаду з окладом вище середнього, то переїзд до Великобританії виявиться «нікчемною справою». А ось всі інші варіанти переїзду в цю країну сьогодні стали вельми важкодоступні, оскільки британці сильно посилили свою міграційну політику.

2. Німеччина. У цій країні відносно легко отримати Блакитну карту навіть тим, хто володіє лише англійською. При цьому карту видають навіть в тому випадку, якщо у Вас ще немає роботодавця. Тобто почати пошуки роботи можна вже по приїзду в країну. Також країна легко приймає іноземців в свої вузи.

3. Швейцарія. Країна-Ельдорадо, куди прагнуть багато емігрантів. І якщо для некваліфікованих робітників в'їзд в цю країну вельми утруднений, то для спеців високого класу дорога відкрита. У Швейцарії діє програма залучення висококваліфікованих іноземців в пріоритетні галузі, такі, як наука та інформаційні технології.

5. Італія. Країна досить відкрита для імміграції, тут діє безліч різних програм як для дуже багатих людей, так і для тих, хто змушений счітаеться кожен євро. Найпростіші способи потрапити в Італію - це приїхати на навчання, оформити статус індивідуального підприємця або переїхати як «фінансово незалежна особа» і почати пошуки роботи в такому статусі.

6. Франція. Ситуація в цілому схожа з Німеччиною, але французи значно гірше володіють англійською, тому знайти роботу без знання місцевої мови практично нереально.

7. Австрія. Подібно Італії вельми відкрита для мігрантів. Тут також є безліч в'їзних програм, недорога навчання без мовного сертифікату, можливість відкрити ІП або отримати Блакитну карту без працевлаштування.


Globus W&T
Головна » Статті » Новини сайту
Всього коментарів: 0
avatar