НОВИНИ

КУДИ ЗАНОСИТИ ГРОШІ: ПОПУЛЯРНІ СИСТЕМИ ПЕРЕКАЗІВ З ПОЛЬЩІ В УКРАЇНУСитуація в Україні розвивається таким чином, що багато наших громадян змушені шукати засоби до існування для себе і своєї сім'ї за кордоном. Потік, що виїжджають на роботу в Польщу зростає щороку в середньому на 30%. На шляху до жаданої зарубіжної роботі українцям доводиться стикатися з труднощами, пов'язаними з пошуком хорошого місця і підготовкою документів для виїзду, в подоланні яких їм уже довгий час успішно допомагає компанія Work Garant.

Але ось, коли все бар'єри подолано і працівник з радістю отримує від роботодавця зароблені нелегкою працею гроші, перед ним постає питання як безпечно і вигідно переправити їх в Україну рідним. Способів зробити це на сьогоднішній день кілька і задуматися над вибором оптимального слід ще готуючись до виїзду в Україні.

Найпопулярнішими серед наших співвітчизників є міжнародні платіжні системи. Важко знайти людину, яка не чула про Western Union, яка має розгалужену мережу пунктів обслуговування в нашій країні і за кордоном. Компанія надійна, але її послуги коштують недешево. Наприклад, перерахування в Україну з Польщі 1000 злотих обійдеться вам в 40 злотих.

Навесні 2015 з'явилася можливість скористатися послугами відправки грошей в Україну платіжної системи «Contact». Для цього необхідно звернутися до відділення Пошти Польщі, внести суму в злотих (максимальна - еквівалент 5000 євро) і сплатити комісію (24 злотих + 1% від перекладу). Перекладені гроші можна отримати на наступних день в одному з пунктів обслуговування даної системи, наприклад, у відділенні Ощадбанку, причому гроші будуть виплачені в євро.

Щоб скористатися ще одним способом для відправки злотих без зайвих переплат, вашим близьким необхідно стати клієнтом банку «Кредобанк» та відкрити в ньому картку «Złotówka». Завдяки цьому ви отримуєте можливість, перебуваючи в Польщі, поповнювати рахунок цієї картки у відділенні банку PKO BP SA. Причому, якщо ви поповнюєте на суму до 5000 злотих, плата за операцію становить усього 10 злотих. Власник картки зможе отримати гроші в злотих в касі Кредобанку або в гривнях в банкоматі (в будь-якому випадку комісія складе 1,5%).

Способи переказів грошей з Польщі не обмежуються тільки тими, які описані в цій статті, але тут представлені найбільш прості, надійні, вигідні і перевірені українцями. Наприклад, не можна порекомендувати з міркувань безпеки передавати гроші через перевізників, що їздять в Україну, незважаючи на те, що цей спосіб найдешевший. Чи не розглядалися також можливості просунутих технологій (таких як TransferWise або інших електронних платіжних систем) через їх складності їх використання для середньостатистичного українця.

У будь-якому випадку, для того щоб скористатися будь-яким із способів переказу грошей в Україну, їх необхідно спочатку заробити в Польщі, в чому висококваліфіковану допомогу Вам надасть компанія GLOBUS W&T.


Globus W&T
Головна » Статті » Новини сайту
Всього коментарів: 0