НОВИНИ

Парадокси італійського ринку праціІталія має один з найвищих показників безробіття в Євросоюзі, проте знайти роботу в цій країні іноземцям простіше, ніж самим італійцям. За даними агентства Eurostat, в той час як 32% громадян Італії у віці від 20 до 64 років не мають роботу, серед іммігрантів цей показник становить лише 26%.

Схожим чином справи йдуть в Греції і Словенії, де рівень зайнятості громадян і мігрантів відрізняються більш, ніж на 11%. Але Італія значно перевершує Грецію і Словенію як по загальній чисельності населення, так і за кількістю іноземців. Особливо велика різниця в рівні зайнятості відзначається серед людей у ​​віці від 55 до 64 років. Лише половина італійців цієї групи мають роботу, тоді як серед іммігрантів передпенсійного віку таких більше 72%. Серед молоді різниця ще більше: роботу мають лише 17% молодих італійців 15-24 років, а серед мігрантів цього віку працює кожен другий.

Експерти пояснюють цю ситуацію тим, що в Італії багато робочих місць для некваліфікованих робітників. Мігранти готові виконувати будь-яку чорну роботу і згодні на низьку зарплату, тоді як самі італійці вважають за краще залишатися безробітними, якщо підходящої роботи для них немає.


Globus W&T
Головна » Статті » Новини сайту
Всього коментарів: 0
avatar