НОВИНИ

Польща тимчасово зупинила малий прикордонний рух та ввела прикордонний контроль з ЄС!Польща тимчасово відновила прикордонний контроль із сусідніми країнами ЄС з 4 липня по 2 серпня. Таке рішення прийнято у зв’язку із проведенням саміту НАТО у Варшаві та Всесвітніх днів молоді. 

Контроль буде здійснюватися на внутрішніх кордонах з Німеччиною, Словаччиною, Чехією та Литвою, а також у портах і аеропортах, повідомляє TVP.info.

В пояснювальній записці проекту рішення зазначено, що прикордонний контроль необхідний, щоб "запобігти в’їзду в Польщу осіб, які можуть порушити громадський порядок або іншим способом становити загрозу для безпеки”.

Контрольні заходи проводитимуть у визначені дні та години, у деяких місцях на трасах, які перетинають кордон. Тимчасовий прикордонний контроль будуть здійснювати мобільні патрулі прикордонників, які використовують спеціальні транспортні засоби, так звані "шенгенбаси” (schengenbusy).

Малий прикордонний рух з Україною

"У зв’язку з тим, що 8-9 липня 2016 року у Варшаві відбудеться зустріч представників держав-членів Північноатлантичного альянсу на рівні глав держав і урядів (саміт НАТО), а у період 20-31липня 2016 р. – Всесвітні Дні Молоді Краків 2016, поєднані з візитом Його Святості Папи Римського Франциска, Польська сторона прийняла рішення з 4 липня 2016 року призупинити дію угоди про малий прикордонний рух з Україною. Аналогічна інформація розміщена у повідомленні Державної прикордонної служби України.

Починаючи з 1.00 (за Києвом) 4 липня громадяни України, які перетинали кордон з Польщею за спеціальними дозволами в рамках малого прикордонного руху, зможуть перетинати кордон лише на загальних підставах.
Globus W&T
Головна » Статті » Новини сайту
Всього коментарів: 0
avatar