НОВИНИ

ПРО РОБОТУ швачкою В ПОЛЬЩІЧасто українці розглядають роботу в Польщі як сезонний варіант, однак, кілька місяців роботи - це не все, що можуть запропонувати польські роботодавці українцям.

Серед стабільною і незалежною від сезону роботи в Польщі виявилася робота швачкою. Українці в принципі останнім часом для польських роботодавців стали гарною кандидатурою при прийомі на різні види робіт, не виключенням стала і спеціальність, яка вимагає досвіду, посидючості й акуратності.Попит на швачок в Польщі стрімко зростає. Так, наприклад, Підляський Кластер Білизни, який об'єднав в собі 7 компаній з виробництва, є провідним виробником нижньої білизни в Польщі. Тут охоче приймають на роботу швачок з Білорусі та України. Серед умов, які рідко зустрінеш в Україні, але які надають польські компанії - навчання, гідні умови праці (хороше обладнання і приміщення), надають допомогу в пошуку житла, а також платять непомірно високу, за українськими мірками, заробітну плату. Залежно від роботи, яку виконує швачка - її рівня складності та обсягів, зарплата швачки в Польщі в середньому становить від 500 до 900 доларів. У порівнянні, Україна в середньому пропонує працювати швачкою за 100-120 доларів.

Справа в тому, що польські виробники текстилю мають досить високу репутацію на європейському ринку, така продукція користується попитом і активно відправляється на експорт - це один з тих чинників, які вплинули на гідну оплату праці. Навпаки ж, в Україні, складно знайти виробників в даних галузях, які б користувалися попитом за межами країни - тут шиються застарілі моделі з непоказних матеріалів, все ще розраховуючи на пострадянський смак.

Вакансії швачок від польських роботодавців відкриті сьогодні і на сайті компанії GLOBUS W&T. Менеджери нашої компанії проконсультують Вас щодо деталей будь-якої з представлених вакансій і допоможуть зробити всі необхідні кроки на зустріч роботі закордоном.


Globus W&T
Головна » Статті » Новини сайту
Всього коментарів: 0