НОВИНИ

ПРОЦЕС ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ У ВІЗОВИЙ ЦЕНТР 
Українці які бажають працювати, відпочивати, навчатися у Польщі, повинні отримати відповідну візу. Документи на отримання візи можна подавати до Консульства та Візового Центру. Сьогодні ми поговоримо, про "Візовий Центр" та які етапи подачі та підготовки документів.
 
Візові Центр - це посередник між людиною та Консульством відповідної країни. Вони перевіряють та приймають ваші документи і перенаправляють їх до Консульства.

Крок№1:  Оплата за послугу ППВА
Потрібно оплатити сервісний збір у розмірі 18,5 євро. Оплата сервісного збору може бути здійснена у будь-якій філії ІДЕА банку або КРЕДО банку, що знаходяться у областях, які обслуговуються відповідними Генеральними Консульствами РП в Україні:
 • - Генеральне Консульство у Львові: відділення, які знаходяться у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях.
 • - Генеральне Консульство у Харкові: відділення, які знаходяться у Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Полтавській, Сумській та Запорізькій областях.
 • - Генеральне Консульство у Вінниці: відділення, які знаходяться у Вінницькій, Чернівецькій, Житомирській та Хмельницькій областях
 • - Генеральне Консульство у Луцьку: відділення, які знаходяться у Волинській, Рівненській та Тернопільській областях.
 • - Консульський Відділ Посольства РП у Києві: відділення, які знаходяться у м. Києві, Київській, Черкаській, Чернігівській та Кіровоградській областях.
 • - Генеральне Консульство в Одесі: відділення, які знаходяться в Одеській, Херсонській та Миколаївській областях.

Попередня оплата сервісного збору здійснюється виключно у відділеннях вищевказаних банків та в областях, які обслуговуються відповідним Генеральним Консульством. Оплати здійснені в інших установах та банках вважатимуться недійсними і не можуть бути використаними для реєстрації на подачу документів в ППВА.

Список та адреси філій:
KREDO Bank (зразок квитанції натисніть тут)
Idea Bank (зразок квитанції натисніть тут)

Сервісний збір за послуги ППВА сплачується кожним заявником індивідуально, незалежно від того, чи буде оплачуватися наступний візовий збір. Виключення становлять батьки, що оплачують сервісний збір за неповнолітніх дітей (до 18 років) та подружжя один за одного за наявності документів, які підтверджують родинні звязки (оригінали внутрішніх та закордонних паспортів, оригінал свідоцтва про одруження чи – для дітей – свідоцтва про народження).

Зауважте, що під час оплати Вам необхідно буде надати касиру:
 • - оригінал свого закордонного та внутрішнього паспортів
 • - Ваше прізвище та ім'я, латинськими літерами, згідно даних, вказаних у закордонному паспорті діючий номер
 • - Вашого телефону, за яким з Вами можна буде контактувати в разі потреби

Під час здійснення оплати уважно перевіряйте всю надану вами інформацію. Якщо Ви знайшли помилку у вашому прізвищі, імені, номері чи серії паспорту, негайно повідомте про це касира з метою виправлення та надання нового чеку.

У випадку наявності помилок у квитанціях виданих касиром Ідея Банку чи Кредо Банку запис на подачу документів може не відбутися. У квитанції будуть зазначені ваші прізвище, ім’я, номер паспорту та унікальний код до реєстрації.

Крок №2: Здійснення реєстрації
Через 24 години після здійснення попередньої оплати, Ви матимете можливість зареєструватись для подачі документів у ППВА. Здійснити реєстрацію можна наступним чином:
 • - на інтернет сторінці http://www.polandvisa-ukraine.com/scheduleappointment_2.html або
 • - у кол-центрі: + 38 044 5945496, + 38 032 2351776, + 38 032 2424564, +38 050 1179053; + 38 067 3430480, +38 093 1755503 з понеділка до п’ятниці, окрім вихідних та свят з 08:00 до 22:00
Для здійснення реєстрації, в обох випадках, необхідно надати наступні дані: Ваш Індивідуальний номер, зазначений на банківській квитанції про оплату послуг ППВА;
 • - Ваше ім'я, прізвище, серію і номер діючого закордонного паспорта.
 • - Усі дані повинні відповідати даним, вказаним у закордонному паспорті.

Зауважте, активація коду відбувається лише у робочі дні. Для того щоб ознайомитися з інструкцією для здійснення реєстрації – натисніть тут .

Крок №3: Подайте документи до Пункту Прийому Візових Анкет
З`явіться до Пункту Прийому Візових Анкет в призначений день та час подачі документів та подайте заповнену анкету і необхідні супровідні документи відповідно до мети подорожі. Ви можете також замовити послугу кур’єрської доставки вашого паспорта як у день подачі документів, так і опісля. У день подачі візової заяви необхідно надати оригінал чеку про оплату послуг ППВА.

Крок №4: Оплатіть необхідну суму
Працівник надасть Вам квитанцію, яку Вам необхідно сплатити в касі: візовий/МПР збір оплачується готівкою у євро або в гривнях, за умови замовлення кур’єрської доставки – збір оплачується у гривнях. Вам надається квитанція на оплату всіх платежів, що були здійснені у Пункті Прийому Візових Анкет.

Зауважте, у випадку оплати візового збору в касі банку утримується комісія банку.

Крок 5: Надайте біометричні дані
Якщо Ви подали документи на отримання візи Шенген до Польщі, Вам необхідно пройти у спеціально створену біометричну кабіну та надати свої біометричні дані після здійснення усіх необхідних оплат. Якщо Ви подали документи на отримання національної візи, Вам не потрібно надавати біометричні дані.

Важливо пам’ятати:
 • - У випадку, якщо надані Вами дані при реєстрації не відповідатимуть даним, зазначеним у Вашій квитанції – реєстрація буде неможлива.
 • - Оплачена квитанція із зазначеними особистими даними не може бути передана третім особам. Право скористатися послугами ППВА має лише те людина, дані якої зазначені у квитанції про оплату.
 • - Радимо Вам здійснити реєстрацію на підставі унікального коду не пізніше 2 місяців з моменту оплати. Квитанція про оплату послуг ППВА вважається дійсною протягом 6 місяців із дня оплати.
 • - За допомогою квитанції з унікальним кодом можна здійснити лише одну реєстрацію для подачі документів.

Процедура повернення коштів за попередньо сплачену послугу
У випадку, якщо після здійснення передплати сервісного збору, документи не були подані до ППВА, заявник має право на здійснення повернення коштів. У такому випадку:
 • - Особисто зверніться до відповідного Пункту Прийому Візових Анкет до Польщі у вашому місті.
 • - Напишіть заяву на повернення коштів. Як підтвердження надайте оригінал внутрішнього та закордонного паспортів, оригінал квитанції про попередню оплату сервісного збору, яку видав касир у день здійснення оплати.
 • - Щоб отримати кошти за попередньо сплачений збір, будь ласка, надайте в банку оригінал внутрішнього та закордонного паспортів, оригінал квитанції про попередню оплату сервісного збору, яку видав касир у день здійснення оплати.
 • - Повернення коштів здійснюється від 10 робочих днів

Процедура отримання паспорта:
Після того, як Ви подали документи до ППВА, вони будуть передані на розгляд та винесення рішення відповідним Генеральним Консульством.

Термін розгляду справ – від 6 робочих днів не враховуючи дня подачі документів.

Як тільки опрацьовані документи будуть отримані в ППВА, Вам надійде СМС повідомлення або електронне повідомлення про статус ваших документів. Також перевірити статус можна на нашому сайті або в кол-центрі.

Отримати паспорт можна кожного дня з 08:30 до 15:30 (для ППВА в Івано-Франківську – з 15:00 до 17:00). При собі необхідно мати:

Заявнику особисто: оригінал чеку про оплату, що був виданий під час подачі документів працівником ППВА, та внутрішній паспорт Батькам за неповнолітніх дітей: оригінал чеку про оплату, що був виданий під час подачі документів працівником ППВА, внутрішній паспорт та оригінал свідоцтва про народження

Одним із подружжя*: оригінал чеку про оплату, що був виданий під час подачі документів працівником ППВА, внутрішній паспорт та оригінал свідоцтва про шлюб.

* Для ППВА у Харкові та Дніпропетровську – додатково необхідно надати нотаріально завірену довіреність.


Globus W&T
Головна » Статті » Новини сайту
Всього коментарів: 0
avatar