НОВИНИ

ПУНКТИ ПРОПУСКУ НА УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКОЇ КОРДОНІ НЕ СПРАВЛЯЮТЬСЯ З ПОТОКОМ ВИЇЖДЖАЮЧИХДалеко не секрет, що з плином часу все більше наших громадян замислюються про виїзд за межі країни. Одних підштовхує до цього жага пригод, бажання побачити нові краю. Інших - необхідність відвідати родичів або колег, взяти участь в різних громадських заходах. Третє жене з країни неможливість знайти на батьківщині джерело засобів до існування, надія на краще життя за кордоном. Крім того, жителі прикордонних регіонів часто їздять на машинах з іноземними номерами, і щоб не порушувати закон змушені раз в 5 діб виїжджати за кордон, щоб оновити дату реєстрації.

Про різко зрослий потоці виїжджають свідчать новини, які останнім часом надходять з західних кордонів України. Згідно з повідомленнями засобів масової інформації, черги на кордоні іноді налічують сотні машин і простягаються на кілька кілометрів. Ситуація періодично загострюється і навіть доходить до сутичок між людьми за місце в черзі.

Прикордонна служба України пояснює таку нездорову обстановку тим, що стара інфраструктура пунктів пропуску не справляється з таким потоком. Причому проблема є комплексною, тому що, наприклад, за пропускні пункти відповідають прикордонники, за сервісні зони - місцеві органи влади, а за дороги - Міністерство інфраструктури. На виправлення ситуації потрібні узгоджені дії цих структур, а також досить велика для України сума грошових коштів.

Бачачи непросту ситуацію у сусідів, на допомогу вирішили прийти влади Польщі. Так, ще з вересні 2015 року підписано, а лютому 2016 ратифікований договір про надання Польщею кредиту в 100 млн євро на обладнання пунктів пропуску через кордон і створення в прикордонні якісної дорожньої інфраструктури. Крім того, Польща планує спробувати залучити до фінансування інфраструктурних проектів на кордоні з Україною і структури ЄС.

Якнайшвидше вирішення проблем, що накопичилися життєво важливо для нашої країни також з урахуванням того, що вона планує брати участь в розвитку транспортного коридору Via Carpatia, який з'єднує порти Балтійського і Чорного морів через країни Східної Європи. Участь в цьому проекті дозволить Україні отримувати кошти за пропуск транзитних вантажів через свою територію.

Кожен день приносить нові проблеми не тільки нашій державі в цілому, а й кожного його громадянина зокрема. Наше завдання полягає в пошуку можливостей для їх успішного вирішення сьогодні і запобігання повторення труднощів в майбутньому. Компанія GLOBUS W&T вже довгий час надає допомогу українцям, які хочуть знайти роботу з гідною оплатою в Польщі. Для ознайомлення з наявними вакансіями можна зайти на наш сайт, а менеджери компанії допоможуть втілити Ваше бажання в реальність.


Globus W&T
Головна » Статті » Новини сайту
Всього коментарів: 0
avatar