НОВИНИ

СЕЗОННІ РОБОТИ В ПОЛЬЩІ І НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ БЕЗРОБІТТЯ В КРАЇНІПро польський ринок праці ходять вже легенди. Але цікаво те, що насправді більшість з них суща правда.

Кількість вакансій в Польщі продовжує зростати, а польські роботодавці стають все більш лояльними в своїх вимогах до потенційних працівників: на роботу беруть охоче і білорусів з українцями, і кандидатів без досвіду роботи. Рівень погодинної оплати і мінімальної заробітної плати продовжують зростати не тільки у вигляді обіцянок, а й на законодавчій платформі, а отже - і на ділі.

Так, рівень безробіття в Польщі в липні склав рекордний коефіцієнт розміром в 8,6 відсотка. Це значення залишається рекордно мінімальним за останні 25 років. Крім того, аналітики прогнозують і подальше зниження рівня безробіття на ринку, а також зростання різних пропозицій про працевлаштування.

За словами ж керівництва країни, для цього послужив ряд причин. Для початку варто відмітити в цілому темпи розвитку польської економіки, які останнім часом не можуть не радувати уряд і населення Польщі. Крім того, Польща славиться сезонними роботами, так як сільське господарство і будівництво залишаються одними з найбільш пріоритетних галузей для польської економіки. Важливим фактором є і демографія країни - з'являється все більша кількість людей працездатного віку.

Так що поки в українців йдуть затяжні відпустки, сезонні роботи в Польщі в самому розпалі - адже попереду збір врожаю багатьох овочів і фруктів. І щоб не вийшло, як у байці з бабкою, ми пропонуємо Вам вже зараз знайти роботу для себе в Польщі - сезонну або постійну - тут вже вирішувати Вам. Наші менеджери GLOBUS W&T допоможуть Вам оформити документи і вибрати найкращий варіант з існуючих вакансій.


Globus W&T
Головна » Статті » Новини сайту
Всього коментарів: 0