НОВИНИ

СТАВКИ РОСТУТЬ: РОБОТА В ПОЛЬЩІ ОПЛАЧУВАТИМЕТЬСЯ ЩЕ КРАЩЕВ умовах пониження, рівня життя в Україні наші громадяни змушені шукати роботу за межами країни. Чимала їх частина вибирає для свого працевлаштування Польщу, в якій можна знайти роботу з високою для України оплатою навіть некваліфікованої працівникові.

Роботодавці Польщі також із задоволенням приймають дешеву робочу силу з України. Так, відповідно до проведеного компанією «Randstad» дослідженню 40% підприємців Польщі готові прийняти на роботу українців. Наші співгромадяни працюють вже на 15% польських фірм. Всього за оцінками польських офіційних органів в РП знаходяться 350-500 тис. Працівників з України.

З урахуванням того, що українські громадяни на ринку праці Польщі займають вагому нішу і їх участину позитивно впливає на розвиток місцевої економіки, уряд Польщі докладає зусиль для ще більшого залучення, а також легалізації працівників з України. Так, в польське законодавство внесені зміни, згідно з якими мінімальна місячна зарплата збільшується до 2000 злотих (близько 13000 гривень), а мінімальна погодинна складе 12 злотих (~ 80 гривень).

Крім того, з 2017 року іноземці в Польщі будуть працевлаштовуватися нарівні з громадянами країни. Підуть в минуле так звані «сміттєві контракти», за якими роботодавець міг заощадити на податках. Даний крок свідчить про те, що польська влада зацікавлені в більшій прозорості та цивілізованості відносин між іноземним працівником і роботодавцем, що дасть працівникам можливість більш ефективно захищати свої права, а також збільшить податкові надходження від них за рахунок «детінізації» заробітної плати.

З наведеної інформації можна зробити висновок, що польський уряд бачить залучення в країну робочої сили одним із значущих чинників розвитку економіки. Тому Польща створює умови для легалізації іноземних працівників, захисту їх прав, підвищення доходів від трудової діяльності, що буде, в числі іншого, сприятиме наповненню бюджету самої Польщі.

Якщо Ви зацікавилися питанням отримання роботи в Польщі, можете ознайомитися з наявними вакансіями на сайті компанії GLOBUS W&T. Наші менеджери нададуть Вам допомогу в оформленні необхідних документів.


Globus W&T
Головна » Статті » Новини сайту
Всього коментарів: 0