НОВИНИ

СТРАХИ ТА ЇХ СПРОСТУВАННЯ: УКРАЇНЦІ В ПОЛЬЩІ ГАРАНТОВАНО ОТРИМУВАТИ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ ЗА РАХУНОК УРЯДУУкраїнців, які балансують між двома рішеннями: їхати чи не їхати на заробітки в Польщу, зазвичай турбує ряд популярних питань. На зразок того, як оформити документи для виїзду, легально чи працюватимуть вони в Польщі, а також який рівень зарплати - і наскільки ймовірно, що саме таку суму вони будуть отримувати?

Все це безумовно важливі питання і відповіді на них Вам готові дати менеджери компанії GLOBUS W&T. 

Дуже важливим аспектом, як і в Україні, так і в будь-яких інших країнах залишається медицина. Думати про гірший не хочеться, але потрібна ж хоч якась підстраховка. Ніколи не можна бути впевненим на сто відсотків у власному здоров'ї і вже тим більше в тому, що давнє хронічне захворювання не дасть про себе знати рано чи пізно. Медицина в Польщі, скажімо відверто, виявилася на сьогоднішній день в набагато кращому становищі ніж в Україні: тут лікарні більше схожі на приватні клініки, ніж на радянські нескінченні поверхи ліжок в коридорах. Але, чи є в українців, які працюють в Польщі, можливість повноцінно користуватися послугами медичних установ?

Для початку варто сказати, що нікому - ні уряду Польщі, ні роботодавцям не вигідно тримати іноземців на пташиних правах. Уже сьогодні медична допомога надається всім без винятку. Однак, паралельно затверджений також план реорганізації системи охорони здоров'я Польщі. Так, з початку 2018 року діятиме Державний цільовий фонд, гроші з якого будуть виділяти на лікування як поляків, так і іноземних громадян проживають і працюють у Польщі. Система медичного страхування буде наповнювати фінансами новий фонд, а реструктуризація в сфері медицини допоможе полегшити процедуру надання медичної допомоги за державний бюджет.


Globus W&T
Головна » Статті » Новини сайту
Всього коментарів: 0