НОВИНИ

ТАМ, ДЕ ВОДЯТЬСЯ МІЛЬЙОНИ: Про новоспеченого багатія ПОЛЬЩІ«У Польщі люди живуть краще, ніж у нас» - така думка побутує серед українців. Але питання в тому, наскільки краще? І як це перевірити? Так, ось, коли розмови про благополуччя населення в різних країнах стають занадто довгими і розважливими, на допомогу приходять факти. І так, факт: за минулий рік в Польщі з'явилося близько 20 тисяч мільйонерів - і джерело цієї інформації аж ніяк не жовта преса.

Для України ж слово «мільйонер» - звучить недосяжно, таємниче і майже як легенда. Тут люблять говорити «ми не мільйонери» або «у нас мільйони не водяться», коли мова йде про високі ціни або ненавмисних витратах.

Тоді як в сусідній Польщі, яка ніби як не так давно була з нами в радянському просторі, добробут населення покращується, а разом з ростом зарплат і зниженням цін, з'являється все більше сприятливих умов для ведення бізнесу. Підприємства Польщі можна назвати не тільки успішними, а й великими в масштабах їх виробництва, хоча б тільки тому, що більшість керівників таких підприємств активно запрошують на роботу українців ось уже кілька років. Експерти відзначають, що економічне зростання країни, якому послужили ці фактори, дозволяє спрогнозувати і подальше поліпшення ситуації як на ринку праці, так і в цілому. Так, кількість заможних громадян Польщі, очікувано, буде рости і в наступних періодах.

Уже сьогодні відкрито багато гарячих вакансій від польських роботодавців - від робітника без досвіду і до фахівця тут є робочі місця для всіх. Компанії надають житло і надають допомогу в його пошуку. Заробітна плата в рази вища за українську на аналогічній посаді. Залиште заявку на сайті GLOBUS W&T прямо зараз і найближчим часом менеджери зв'яжуться з Вами, щоб поспілкуватися про Ваш працевлаштуванні в Польщі більш докладно.


Globus W&T
Головна » Статті » Новини сайту
Всього коментарів: 0