НОВИНИ

Три кращі професії для мігрантів, які не потребують підтвердженняБільшість трудових мігрантів, переїжджаючи в іншу країну, змушені влаштовуватися на роботу не за своїм профілем і по суті починати все з нуля. До того ж найчастіше починати доводиться некваліфікованого важкого і низькооплачуваної праці. Зрозуміло, частина мігрантів їде в іншу країну, саме для того, щоб виконувати ту ж роботу, що і в рідній країні, але тільки за великі гроші. Правда, біда в тому, що майже всі фахівці з цієї категорії змушені проходити додаткове навчання на новій батьківщині, щоб їх знання та навички відповідали місцевим стандартам. І, звичайно ж, платити за ці курси доводиться зі своєї ж кишені, причому чимало. Але є і такі професії, які з одного боку дуже затребувані практично скрізь, але при цьому мало хто зажадає підтверджувати їх дипломами і проходити додаткові курси. Головне, що потрібно від фахівців - це практичні навички. Емігрувавши в іншу країну, легко знайдуть нову роботу за своєю спеціальністю без будь-яких формальностей такі фахівці:

1. Програмісти. Про «айтішників» чого вже тільки не сказано. Вони королі сучасного світу, їм всі шляхи відкриті. І в разі переїзду в іншу країну їм теж немає перешкод. Навіть якщо ви ніяких «університетів не закінчували» і дипломом похвалитися не можете, то щоб довести свій професіоналізм вам просто достатньо виконати тестове завдання, запропоноване роботодавцем.

2. Перекладачі. У себе на батьківщині ви заробляли непогані гроші перекладаючи з російської / української на англійську / німецька / французька і т.д. Як не дивно, але переїхавши до Англії / Німеччину / Францію, можна займатися рівно тим же самим. Причому там адже фахівців, які добре володіють цими російським / українським набагато менше, ніж тут тих, хто володіє англійська / німецька / французька. Ну а якщо крім рідної мови і мови нової батьківщини ви знаєте ще яку-небудь мову, то ціни вам точно не буде. Зрозуміло, щоб почати займатися перекладами на професійній основі жоден диплом не потрібен. І вже тим більше не потрібно проходити курси адаптації.

3. Секретарі. Як і у нас, за кордоном секретар - професія далеко не найбільш високооплачувана. Однак якщо порівнювати з фізичною працею, то переваги очевидні. До того ж у хорошого секретаря завжди є перспектива кар'єрного росту, чого не можна сказати про прибиральниці або вантажника. Якщо ви відмінно справлялися з офісними обов'язками на батьківщині, значить без праці впораєтеся з ними і в будь-якій точці світу. І ніякі дипломи для цього не потрібні. Головне - добре володіти місцевою мовою, адже два рази повторювати розпорядження начальство не любить в будь-якій країні.

Зрозуміло, це далеко не повний список професій, які можна освоїти будинку, а потім без всяких формальностей легко знайти аналогічну роботу в іншій більш благополучній країні.


Globus W&T
Головна » Статті » Новини сайту
Всього коментарів: 0
avatar