НОВИНИ

У Польщі вирує грипКількість хворих зростає з кожним днем, тому дорожня аптечка, річ першої необхідності, особливо в зимовий період. 

Перевозити медикаменти з України через кордон можна, але це завдання часом не з простих . 

Якщо у вас стандартний набір ліків (від болю, заспокійливі, жарознижуючі, засоби від застуди, від розладів шлунково-кишкового тракту, антибактеріальні пластирі та серветки), то зазвичай усі ці препарати можна перевозити через кордон без зайвих клопотів, якщо це не вказує на їх використання в комерційних цілях, а саме «п’ять найменших лікарських форм препарату». 

Але більшість українців, які виїжджають за кордон везуть з собою торби медикаментів, навіть якщо здорові. На всяк випадок. 

Якщо ж транспортувати препарати в надмірних кількостях, стане очевидно, що їх мають намір використовувати в комерційних цілях, і товар можуть конфіскувати, – переконують прикордонники. Дозволено перевозити п'ять упаковок лікарського засобу, призначеного безпосередньо для подорожуючого. Ліки найкраще покласти в аптечку. 

Варто пам’ятати, що більшість медикаментів щоденного вжитку можна купити i в Польщі. За якістю вони зовсім не поступаються українським, але обійдуться вам значно дешевше. Антибіотики, ліки від серця, високий кров'яний тиск, седативні засоби і антидепресанти в Польщі можна придбати тільки за рецептом. 

Варто знати, що рецепти на ліки виписані в Україні діють в польських аптеках. Наприклад, або якщо лікар видає рецепт, наприклад у Києві, можна реалізувати в будь-якій аптеці в Польщі.Рецепт повинен бути із латинськими назвами ліків, печаткою лікаря і лікувальнорї установи. 

Ознайомитись з повною базою ліків в Польщі а також дізнатись актуальні ціни на медикаменти, ви можете на сайті www.bazaleków.mp.pl


Globus W&T
Головна » Статті » Новини сайту
Всього коментарів: 0