НОВИНИ

У Польщі вже до кінця року прогнозують мільйон вакансій для українців


У Польщі зростає попит на працівників, а безробіття суттєво скорочується, повідомляє immigrant.today 

Відповідно до звіту Головного статистичного управління Польщі у липні 2016 року рівень безробіття тут знизився на 0,2% (у порівнянні з червнем 2016 року) і склав всього 8,6%.

Це найнижчий показник безробіття з червня 1991 року, як стверджують в Міністерстві сім'ї, праці і соціальної політики Польщі. Експерти вважають, що таке зниження рівня безробіття в липні в першу чергу пов'язано зі збільшенням обсягу сезонних робіт (в будівництві та сільському господарстві).

Однак, на їхню думку, зменшенню безробіття сприяє також економічне зростання в Польщі. І ситуація з робочими місцями і попитом на працівників в Польщі, як стверджують аналітики, буде тільки поліпшуватися.

До кінця 2016 року кількість пропозицій роботи тільки для іноземців досягне 1 мільйона.


Уже сьогодні відкрито багато гарячих вакансій від польських роботодавців - від робітника без досвіду і до фахівця тут є робочі місця для всіх. Компанії надають житло і надають допомогу в його пошуку. Заробітна плата в рази вища за українську на аналогічній посаді. Залиште заявку на сайті GLOBUS W&T прямо зараз і найближчим часом менеджери зв'яжуться з Вами, щоб поспілкуватися про Ваш працевлаштуванні в Польщі більш докладно.
Globus W&T
Головна » Статті » Новини сайту
Всього коментарів: 0