НОВИНИ

У Польщі змінюють правила працевлаштування заробітчанПольський уряд планує внести кілька істотних змін в правила працевлаштування іноземців. Про це розповів заступник міністра з питань сім'ї, праці і соціальної політики Польщі Станіслав Швед.

Серед іншого з 1 січня 2017 року планується законодавчо зрівняти зарплати іноземних робітників і самих поляків, а також удосконалити порядок оформлення короткострокових заявок. Це робиться з метою запобігання зловживань на ринку праці.

«Ми знаємо, що при сьогоднішній системі заявок, особливо з української сторони, бувають різні зловживання, покупка таких заявок. І з польської сторони ми до кінця не знаємо ті особи дійсно прибули на роботу з України і фактично працюють, або таке оформлення іноді використовується для отримання візи », - підкреслив заступник міністра.

При цьому польська влада не мають наміру ускладнювати процедуру оформлення згаданих заявок, оскільки Польща зацікавлена ​​в українських заробітчан. Зазначається лише, що польські чиновники прагнуть зробити систему прозорою, а умови праці іноземців такими ж, як у у місцевих працівників.


Globus W&T
Головна » Статті » Новини сайту
Всього коментарів: 0
avatar