НОВИНИ

У Росії назвали найпопулярніші серед мігрантів містаХоча трудовий ринок Росії поступово зменшується подібно «шагреневої шкіри», ця країна все ще представляє чималий інтерес для заробітчан з України, Білорусі та Казахстану. У департаменті соціології і політології Фінансового університету при уряді Російської Федерації склали рейтинг російських міст, які найбільш привабливі для трудових мігрантів.

Так, українці найбільше прагнуть влаштуватися на роботу в Москві, Бєлгороді та Ростові-на-Дону. У свою чергу громадяни Республіки Білорусь найбільш схильні шукати роботу в Москві, Смоленську і Санкт-Петербурзі.

Тієї ж тенденції осідати в найближчих до кордону великих містах і столиці схильні і заробітчани з Казахстану. Найбільше їх налічується в Новосибірську, Москві, Челябінську, Омську, Тюмені, Барнаулі та Єкатеринбурзі.

Якщо ж порівнювати переваги мігрантів по країнах, то в Росію українці сьогодні їдуть в двократно-трикратно меншій кількості, ніж до Польщі (за винятком вихідців з Донецької та Луганської областей, а особливо з їх окупованих Росією районів). Білоруси приблизно в рівній кількості їдуть в Росію і в країни Західної Європи разом узяті (найбільше їде в Німеччину).

Громадяни Казахстану, Вірменії та Азербайджану в силу географічного розташування майже не їздять в Європу, але охоче працевлаштовуються в Росії.


Globus W&T
Головна » Статті » Новини сайту
Всього коментарів: 0
avatar