НОВИНИ

ЖАР-ПТИЦЯ: Про ПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО М'ЯСА ПТИЦІ
Стрімкий розвиток економіки Польщі невідривно пов'язане з сільським господарством. Наприклад, багатьом відомо, що фрукти, ягоди та овочі в магазинах Європи - часто польські. Ще одним з найбільш розвинених і перспективних напрямків в сільськогосподарській промисловості Польщі є вирощування птахів.

Курятина і індичатина від польських виробників радує своїм співвідношенням ціни і якості не тільки самих поляків, а й міжнародний ринок. Так, найбільшими імпортерами птиці з Польщі є Голландія і Німеччина. Кількість замовлень стрімко зростає. Так, Польща щорічно виробляє близько 2,3 мільйона тонн пташиного м'яса.

Біле м'ясо, як відомо, вважається дієтичним і присутній практично у всіх варіаціях раціону здорового харчування. Крім того, курка вважається одним з найпопулярніших видів м'яса в багатьох країнах. Наприклад, навіть далека від нас китайська кухня практично неможлива без курячого м'яса, так що в перспективі є і куди більш далекі споживачі, ніж просто колишні співвітчизники.

Зручні і вигідні птиці і у вирощуванні - при невеликому періоді від народження до технічної зрілості, їм вдається набирати завидно солідну вагу. Разом з тим, польські підприємці ретельно стежать за дотриманням всіх європейських стандартів продукту і не допускають, наприклад, високо вмісту жиру в отриманому м'ясі.

Уже сьогодні відкриті вакансії працівників на курячий завод. Цю та багато іншої роботу в Польщі Ви можете отримати, не докладаючи великих зусиль. Залиште заявку на сайті GLOBUS W&T і через деякий час з Вами зв'яжеться наш менеджер, щоб проконсультувати Вас щодо подробиць вакансій і всього необхідного для оформлення документів з працевлаштування в Польщі.


Globus W&T
Головна » Статті » Новини сайту
Всього коментарів: 0