Замовити дзвінок
замовити дзвінок

ПРАЦЮЄМО з 10:00 до 18:00


Київ


РОБОТА ЗА КОРДОНОМ


РОБОТА В НІМЕЧЧИНІ

КОМПАНІЯ Globus W&T запрошує всіх бажаючих знайти підходящу роботу в Німеччині.


Ремонтні роботиНімеччинаEUR ≈ 900 - 1200
Вік:
20-50
Обов'язки:
робота в квартирах, будинках, всі роботи по ремонту
Досвід роботи:
від 1 року

Робота в Німечинні для студентівНімеччинаEUR ≈ 1200
Вік:
18-23
Обов'язки:
збирання полуниці, огірків та інших фруктів/овочів
Досвід роботи:
без досвіду роботи

Прибиральниці в готельНімеччинаEUR ≈ 900
Вік:
20 - 35
Обов'язки:
прибирання, обслуговування мешканців готелю
Досвід роботи:
без досвіду роботи

ДоглядальницяНімеччинаEUR ≈ 800 - 1000
Вік:
25 - 50
Обов'язки:
слідкувати за раціоном людини, ходити в магазин, прогулюватись, прибирати, готувати їсти
Досвід роботи:
без досвіду роботи

Фермерські господарстваНімеччинаEUR ≈ 800 - 1200
Вік:
20 - 46
Обов'язки:
годування тварин, прибирання, заготівля кормів, випасання, допомога в лікуванні, забій тварин
Досвід роботи:
без досвіду роботи

ОфіціантНімеччинаEUR ≈ 800 - 1000
Вік:
20 - 35
Обов'язки:
обслуговування відвідувачів
Досвід роботи:
без досвіду роботи
Бажаєте підібрати вакансію індивідуально?

Заповнити електронну анкету

Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!

+38 (074) 735-77-841

 

Робота за кордоном - Німеччина. Працевлаштування в Німеччині.

Робота в Німеччині: простіше, ніж здавалось... Чи мріяли ви коли-небудь радикально змінити своє життя? Приміром, переїхати в іншу країну? Сьогодні ця мрія може стати реальністю, адже працевлаштування в Німеччині та інших країнах Євросоюзу стало доступнішим. Частково це пов’язано із вступом у дію угоди про асоціацію України та ЄС, частково – через загальну глобалізацію економіки та виробництва. Коли пропонується робота в Німеччині, роботодавця цікавить не стільки ваше походження, національність, а в першу чергу кваліфікація та досвід. Через це тисячі наших співгромадян вже переїхали до ФРН, адже робота за кордоном в Німеччині тепер стала простішою, ніж будь-коли раніше.

 

Офіційне працевлаштування в Німеччині: з чого почати

Перш ніж починати шукати вакансії, необхідно розібратися, чим легальне працевлаштування в Німеччині відрізняється від нелегального, і який з варіантів обрати, адже теоретично можна скористатися обидвома варіантами. Перш за все слід розуміти: нелегальна робота у Німеччині – це порушення законодавства цієї країни із усіма можливими наслідками, аж до тюремного ув’язнення. І хоча реальні тюремні терміни – це виняток, навіть великий штраф та депортація – не найкращий розвиток кар’єри, чи не так? Крім цього, якщо у вас неофіційна робота, Німеччина позбавить вас права займати нормальні посади, ви не отримаєте соціального захисту, достойної зарплатні та інших преференцій.

Натомість, легальна робота в Німеччині відкриває перед вами усі можливості, які надаються державою. Високі посади, в тому числі керівні – немає проблем. Зарплатня на рівні місцевого населення та навіть вище – звичайно. Соціальний захист, пільгові кредити, допомога із пошуком житла, перспектива отримати громадянство – все це стає доступним для того, хто обирає офіційну роботу для українців в Німеччині. Звичайно, частину зарплатні доведеться перераховувати в бюджет у вигляді податків, але переваги суттєво перевищують можливі недоліки такого рішення. Отже, якщо ваш вибір – Німеччина, робота повинна бути виключно легальною.

 

Робота у Німеччині для українців: що пропонується

Якщо ви вважаєте, що для наших співгромадян німці можуть запропонувати лише некваліфіковані вакансії – вантажники, працівники фаст-фуду, кур’єри тощо – то це помилкова думка. Насправді робота в Німеччині для українців доступна та ж сама, що й для самих німців та представників інших європейських країн. Якщо ви фахівець у певній галузі, і ваша спеціальність входить до переліку потрібних в країні, будьте певні, вам запропонують гарну посаду і пристойну зарплатню. Звичайно, знайти легальну роботу в Німеччині можна практично у будь-якій галузі, але найбільшим попитом користуються представники сфери IT (програмісти, інженери-електронщики, зв’язківці тощо), лікарі, науковці, шеф-повари, робітники сільського господарства, в тому числі й спеціалісти в областях захисту рослин, агрономії, вирощування екологічно чистої продукції.

Що стосується гендерних питань, то робота в Німеччині для жінок доступна так само, як і для чоловіків, причому вибір часто буває більш широким та цікавим. Проте є й чисто чоловічі професії - робота в Німеччині для чоловіків пропонується водіям, представникам силових структур, будівельникам тощо. На більшість же посад німці радо візьмуть спеціаліста, не зважаючи на його стать, адже тут рівність людей – одна із базових цінностей, і дискримінація неможлива. Це ще один аргумент на користь того, що варто задуматися про роботу за кордоном, Німеччина в цьому контексті виглядає однією з найпривабливіших країн, адже принципи демократії та рівності тут непохитні.

 

Пошук роботи та оформлення

Працевлаштування за кордоном починається із пошуку підходящих вакансій на спеціалізованих сайтах або через агентства. Як приклад можна взяти компанію Globus W&T, що займається пошуком робочих місць та допомагає українцям виїжджати за кордон на постійне чи тимчасове проживання. Вам тут завжди підкажуть, яка робота в Німеччині для жінок буде гарним вибором, а яку бажано ігнорувати, хто з роботодавців надійний, а хто може й обдурити тощо. Те саме стосується й сильної статі: тут вам завжди підкажуть, яка робота в Німеччині для чоловіків краще оплачується, в яких містах більше вакансій та де краще ставляться до трудових мігрантів. Наші спеціалісти також забезпечують повний юридичний супровід – від перемовин із потенційним роботодавцем до оформлення візи та виїзду за кордон. Завдяки нашим послугам ви суттєво скоротите час на оформлення необхідних паперів, паралельно збільшуючи свої шанси на успішне розв’язання проблем із виїздом.

Пам’ятайте також, що не тільки вам треба робота, Німеччині так само треба кваліфіковані працівники, тому й для них та відкриті всі двері. Не марнуйте свій шанс на краще майбутнє, адже іншого може вже не бути.01. РОБОТА ЗА КОРДОНОМ
02. ОТРИМАТИ ВІЗУ
03. ВІДГУКИ
04. НОВИНИ
05. КОНТАКТИ
Компанія Globus W&T займається комплексною допомогою в питаннях працевлаштування за кордоном та допомогою в отриманні віз. Детальніше.

Адреса
: м.КиївSkype: globus_wt
Mail: globus.wat@gmail.com

Створення та просування сайту - Агентство інтернет-реклами TopSEO.

uCoz