Замовити дзвінок
замовити дзвінок

ПРАЦЮЄМО з 10:00 до 18:00


Київ


РОБОЧА ВІЗА ДО ПОЛЬЩІ
(пакет документів)


    ТЕРМІНОМ 360/180
    ЛИШЕ ЗА 145 €
Заповніть форму та наш менеджер зв’яжеться з Вами для уточнення інформації


         ТЕРМІНОМ 360/360 - 400€ЯК МИ ПРАЦЮЄМО (Національна D)

Ви залишаєте заявку, або телефонуєте нам.

Хочу візу
Оплачуєте (ПЕРЕД ОПЛАТОЮ - ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ) та надсилаєте копію чеку про оплату (18,5 € візового збору)
 в Кредо або Ідея Банку, копії українського та закордонних паспортів, ідентифікаційний код

Обговорюємо терміни та всі нюанси отримання візи. 
Підписуємо з Вами договір (юридично закріплюємо наші відносини) ви оплачуєте першу частину за документи

Доставка документів "Нова Пошта", оплата другої частини накладним платежем.

ЩО ВХОДИТЬ У ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ?


Страхування


В договір входить послуга страхування.
ОТРИМАТИ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВНАШІ ГАРАНТІЇ


ПІДПИСУЄМО З ВАМИ ДОГОВІР
(юридично закріплюємо наші відносини)

НАЙВИЩА НАДІЙНІСТЬ
(оплата частинами)


МИ ЄДИНІ ХТО ВИГОТОВЛЯЄ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ БЕЗКОШТОВНО
(при відмові)

Вони вже мають візи, а ти?

Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!

+38 (074) 735-77-841

 

Скільки коштує віза в Польщу, оформлення візи в Польщу

 

Польща – український сусід та стратегічний партнер. Між країнами встановилися дружні відносини, і все більше наших співгромадян їздять до Польщі – хто на роботу, хто на навчання, а хто – в туристичних цілях. Але, незважаючи на дружні відносини між країнами, для перетину українсько-польського кордону обов’язково необхідна польська віза – національна або шенгенська. Вважається, що отримання візи в Польщу – завдання досить просте, але чимало українців замість візи отримують відмову. Як зробити так, щоб цього не сталося, і максимально спростити оформлення візи в Польщу, читайте в цьому матеріалі.

 

Різновиди польських віз:

✔ Шенгенська віза

 

Більшість українців, що відвідують Польщу в туристичних цілях, прагнуть отримати шенгенську візу, одноразову чи мульти (багаторазову). Це неважко пояснити: така віза до Польщі дає змогу відвідувати не лише цю країну, а й усі інші, що входять до Шенгенського договору – це більшість членів ЄС. ЇЇ отримання пов’язане із деякими складнощами, оскільки коли видається така віза, Польща бере на себе відповідальність перед усіма іншими країнами Шенгенської зони за те, що ви не будете порушувати законодавство, не станете нелегальним мігрантом тощо. Тому й вимоги до заявника досить суворі: необхідно надати підтвердження повернення в Україну, фінансової спроможності, стан рахунку, довідку про бронювання готелю, квитки на зворотній шлях та цілий ряд інших документів. Проте існують виключення – для жителів 50-кілометрової зони від кордону віза у Польщу, в т.ч. й шенгенська, видається дуже просто.

 

Слід зауважити, що отримання шенгенської візи платне: вартість візи в Польщу, як в іншу країну ЄС, становить 35 євро. Додатково треба сплатити за послуги візового центру (приблизно 300-400 грн.), а також придбати страхування від нещасних випадків на час подорожі (ще близько 100 грн.). Разом із фотографіями, копіями документів та іншими витратами загальна вартість візи до Польщі складає 2000-2500 грн. Проте навіть сплата всіх необхідних платежів, ідеальна підготовка документів та вчасна подача не гарантують отримання візи – вам можуть відмовити без будь-якої причини, і оскаржити це рішення неможливо. Тому, якщо ви хочете підвищити свої шанси на безпроблемне оформлення візи в Польщу, варто звертатися до професіоналів – до компанії Globus W&T.

 

✔ Національна робоча віза

 

Якщо ви плануєте їхати до Польщі не у якості туриста, а на роботу чи навчання, вам потрібна віза категорії D, тобто, польська робоча віза. Вона дає право легально знаходитись в країні, поки діє трудовий контракт чи поки не закінчиться навчання у ВНЗ. Її отримання суттєво відрізняється від «шенгену»: робоча віза в Польщу, насамперед, вимагає підтвердження не вашого матеріального стану, а запрошення з боку роботодавця або вишу. Часто виникає питання: скільки коштує віза в Польщу? Відповідь досить проста: якщо оформлюється робоча віза в Польщу, ціна становить рівно стільки ж, скільки й шенгенська – 35 євро + додаткові витрати на документи та послуги візового центру.

 

 

Коли оформлюється робоча віза, Польща вимагає наступний перелік документів:

 

• закордонний паспорт, що буде діяти протягом всього терміну дії контракті на роботу або навчання (мінімум – 1 рік);

• документи, що засвідчують ваше працевлаштування у Польщі або вступ до ВНЗ – запрошення від роботодавця, копія контракту, посвідчення студента тощо;

• заповнена стандартна візова анкета (вона необхідна, коли оформлюється будь-яка віза в Польщу);

• фотокартка;

• чеки про сплату відповідних рахунків.

 

Звичайно робочі візи в Польщу видаються досить просто, коли всі документи в порядку, але й тут вас можуть чекати «підводні камені», які в останній момент можуть зіпсувати справу. Тому для гарантії успіху бажано довірити отримання візи спеціалістам.

Процедура отримання польської візи

 

На шляху до візи до Польщі, причому неважливо, якого типу буде ця віза, необхідно виконати певну послідовність дій. Кожен крок є дуже важливим, адже його невиконання чи неповне виконання може призвести до відмови консульства. Починається все із запису на прийом у візовий центр. Для цього необхідно зателефонувати на гарячу лінію центру, назвати свої особисті дані та записатися на один із вільних проміжків. Зазвичай це період 2-4 тижні з дати дзвінка. За цей період треба зібрати всі необхідні документи. В залежності від типу візи, це може бути довідка з роботи чи місця навчання, виписка з банку, запрошення від польської сторони. Обов’язково для візи в Польщу знадобиться заповнена анкета та фотокартка. Також подбайте, щоб закордонний паспорт був дійсним як мінімум на 1 рік або на термін вашої поїздки + 6 місяців запасу.

 

У зазначений день необхідно з’явитися у візовий центр із усім пакетом документів. Якщо раніше особиста подача не була обов’язковою, і за вас подати документа на візу на Польщу міг посередник або турагентство, то зараз правила змінились: подає документи тільки заявник, і в той же день у нього беруть відбитки пальців – це стало необхідністю з 2014 року. Одразу ж треба буде оплатити вартість самої візи, а також усі збори. Слід зазначити, що для віза в Польщу ціна може бути знижена для деяких категорій громадян – наприклад, студентів чи пенсіонерів.

 

Коли документи подані, лишається чекати рішення консульства. Зазвичай забирати паспорт можна через 7-10 днів після подачі. В Польщу віза проставляється на окремій сторінці паспорта, одразу із надрукованим фото, вашими персональними даними та терміном дії. Поруч проставляється категорія – наприклад, віза робоча в Польщу, туристична, бізнесова чи будь-яка інша. Якщо відповідь позитивна, можна радіти – кордони Польщі для вас відкриті. Якщо ж ви отримали відмову, що буває приблизно в 3-5% випадків, у вас ще є час для оскарження рішення, але це має успіх дуже рідко, краще врахувати недоліки документів та почати процедуру з початку.

 

 

Послуги компанії Globus W&T в отриманні візи

 

Наша компанія не перший рік займається допомогою у виїзді за кордон, і в тому числі – візовими питаннями. Звичайно, ми не можемо гарантувати, що всі наші клієнти стовідсотково отримають візи в Польшу, проте ми зробимо для цього все можливе. У нас працюють кращі юристи-міжнародники, які досконало знають усі нюанси як українського, так і польського законодавства та завжди в курсі будь-яких його змін, тому можна не хвилюватися, що той чи інший документ буде неправильно оформлено. З нашою допомогою віза в Польшу стає такою ж доступною, як квиток у найближчий кінотеатр.

 

Багато хто хвилюється, що на візу в Польщу ціна дуже зростає, якщо довірити цю справу посередникам. Насправді це зовсім не так – здорожчання становить лише 10-15% від вартості візи, натомість ви отримуєте спокій та результат. Тому швидше отримуйте візу, Польша вже чекає на вас, зробіть крок до кращого життя разом із Globus W&T!01. РОБОТА ЗА КОРДОНОМ
02. ОТРИМАТИ ВІЗУ
03. ВІДГУКИ
04. НОВИНИ
05. КОНТАКТИ
Компанія Globus W&T займається комплексною допомогою в питаннях працевлаштування за кордоном та допомогою в отриманні віз. Детальніше.

Адреса
: м.КиївSkype: globus_wt
Mail: globus.wat@gmail.com

Створення та просування сайту - Агентство інтернет-реклами TopSEO.

uCoz